Київ, вул. Маршала Рибалко, 11-Б ПН.-ПТ.: 08:00-20:00, СБ.: 09:00-15:00 +38 044 333-81-85

Реконструкція носа в Rinohab Mediland

Коли необхідна реконструктивна пластика носа

Реконструкція носа - одна з найскладніших операцій пластичної хірургії, яка має на увазі відновлення частково або повністю втраченого органу. У тих випадках, коли необхідно виправлення форми або зменшення розмірів носа - проводять ринопластику, при викривленні носової перегородки - септопластика.

Найчастіше показаннями до реконструктивної пластики носа стають:

 • травма носа, глибокий опік або обмороження;
 • хірургічне втручання (немає носа після видалення пухлини);
 • вроджена відсутність носа або його груба деформація під час внутрішньоутробного розвитку.

Значно рідше відновлення носа проводять з естетичною метою, коли необхідно збільшити розмір органу або його окремих частин. Занадто маленький ніс може бути як вродженим дефектом, так і результатом невдалої ринопластики.

Як проходить реконструкція носа в Рінохаб Меділенд

Підготовка до операції

На первинній консультації лікар вирішує питання про обсяг і методі операції. Рінохаб розпорядженні апаратурою, що створює 3-D моделі майбутнього носа, що дозволяє пацієнтові вибрати нову зовнішність.

Потім доктор дасть направлення на стандартне передопераційне обстеження, яке проводиться з метою виявити протипоказання:

 • гостра патологія або загострення хронічного захворювання;
 • цукровий діабет;
 • хвороби крові, що протікають з підвищеною кровоточивістю;
 • онкологія (в тому числі, в стані ремісії);
 • патології психіки;
 • непереносимість наркозу;
 • передаються через кров інфекції (ВІЛ, гепатит, сифіліс).

Операцію порадять відкласти пацієнтам у віці до 18 років, а також вагітним і годуючим жінкам.

За тиждень до хірургічного втручання слід відмовитися від прийому медикаментів, оскільки деякі ліки (ібупрофен, оральні контрацептиви та ін.) Можуть спровокувати розвиток ускладнень.

Реконструкція 1

Як проводиться реконструкція

Для реконструкції лікарі беруть власні тканини пацієнта. Такий підхід забезпечує найкраще приживлення і повноцінне функціонування відновленого органу.

Найчастіше для відновлення спинки носа використовують кістка потиличного бугра, для реконструкції інших носових кісток - ребра, для носових хрящів - вушної хрящ, а для відновлення шкіри - клапті з чола або скроневої частини обличчя.

Час проведення операції залежить від її обсягу і може досягати трьох годин. Хірургічне втручання проходить під загальним наркозом, так що прокидається пацієнт вже в палаті.

Як свідчить наша клінічна практика, пацієнти рідко скаржаться на біль після операції. Певні неприємності доставляють тампони в носі, які виймають через кілька днів після втручання.

Серед неприємних побічних ефектів операції - синці під очима, які зникнуть через 10 днів, а також невеликі поступово розсмоктуються шрами. Естетичну цінність операції можна буде повністю оцінити через рік, коли рубці стануть практично непомітними.

Реконструкція 2

Правила поведінки після операції

Ранній післяопераційний період проходить в стаціонарі під наглядом лікарів. Після видалення тампонів призначають промивання носа і цілющі краплі, які значно прискорюють процес загоєння.

Через 7-10 днів лікарі знімуть гіпсову пов'язку, проте оцінити «новий» ніс можна буде тільки через місяць, коли повністю зійдуть набряки. Звичайний спосіб життя можна вести вже через 2 тижні після операції, в тому числі і ходити на роботу, якщо вона не пов'язана з важкою фізичною працею і / або ризиком травми обличчя.

Протягом 3 місяців заборонені:

 • теплові процедури (лазня, сауна, пляжний відпочинок);
 • підвищені фізичні навантаження;
 • навантаження безпосередньо на кістки носа (використання очок);
 • процедури в косметичному кабінеті;
 • відпочинок і сон на плоскій подушці.

Перші півроку кістки і шкіра «нового» носа дуже чутливі, тому слід остерігатися різких рухів і користуватися косметикою з великою обережністю.

Увага! Відновлення носа - операція, яку проводять в спеціалізованих клініках. Хірурги Рінохаб Меділенд мають величезний досвід успішного проведення найскладніших реконструкцій. Показники ефективності пластики в нашій клініці не поступаються європейським. Слід лише набратися терпіння і дотримуватися всіх рекомендацій лікаря - і результат операції вас не розчарує.

Запис на консультацію

  Останні публікації

  Безкоштовне 3D моделювання носа системою «Crisalix»

  Безкоштовне 3D моделювання носа системою «Crisalix»

  Акція проекту «Rinohub» «Безкоштовне 3D моделювання носа системою« Crisalix» - Швейцарія Хотіли б дізнатися, який...

  детальніше
  Гармонія-пластика

  Гармонія-пластика

  Гармонія-пластика в RinoHub Гармонія між різними частинами особи - суть прекрасного зовнішнього вигляду...

  детальніше
  Ринопластика: рішення після спортивних травм

  Ринопластика: рішення після спортивних травм

  Ринопластика призначена не тільки для поліпшення зовнішнього вигляду носових дефектів, але і виправлення...

  детальніше