Ринопластика призначена не тільки для поліпшення зовнішнього вигляду носових дефектів, але і виправлення дефектів через травми – звичайна причина, по якій чоловіки і жінки звертаються до цієї операції.

Наш ніс часто страждає від спортивних травм, наприклад таких як, перелом носа. Проте, багато чоловіків і жінки розглядають травми носа як щось, до чого вони можуть звернутися пізніше. Травма носа може зробити його більше, кривим або нерівним. Це також може привести до проблем з диханням, які знижують фізичну витривалість, спортивні результати і сон. Якщо не лікувати, то травма носа може призвести до інфекцій пазухи, носових кровотеч, головного болю, гучній диханню і раптовим нападів ядухи.

Ринопластика: рішення після спортивних травм 1

Незалежно від того, чи отримали ви травму носа минулого тижня, в минулому році або кілька років тому, ринопластика може вирішити будь-які затяжні функціональні проблеми, а також поліпшити видимі ознаки травми, такі як кривизну носа або зміни в симетрії.

Першим кроком є ​​планування консультації з пластичним хірургом. Під час цієї зустрічі хірург проведе ретельне обстеження вашого носа, можливо, направить вас до лор лікаря на ендоскопічне обстеження. На консультації ви зможете обговорити естетичні цілі, яких ви хотіли б досягти, особливо якщо ви хочете виглядати не так, як до травми. 3D-моделювання допоможе проілюструвати передбачувані результати операції.

Пластичний хірург також пояснить деталі операції. Ринопластика може бути виконана з «відкритим» підходом, який вимагає невеликого розрізу нижче ніздрів, або «закритим» підходом, коли розрізи розміщуються тільки всередині носа. Ринопластика після спортивної травми може бути більш складною, ніж чисто косметична ринопластика, так як структури, необхідні для правильного дихання, часто потребують реконструкції, і ідеальний підхід залежить від ступеня необхідної корекції, а також від бажаних результатів.

Ринопластика проводиться під загальною анестезією, і процедура зазвичай займає від одного до двох годин. Після операції пацієнти йдуть додому в шині і тампонами в носі, які залишаються в ніздрях до п’яти днів. Синці та набряки можуть триматися тиждень і більше. Тому настійно рекомендуємо пройти мікрострумову терапію для прискорення загоєння і зняття набряклості.

Форма носа продовжує поліпшуватися до року. У цей період вкрай важливо утримуватися від активності і дій, які можуть зашкодити ніс, поки ви не отримаєте дозвіл від свого хірурга.

Ринопластика: рішення після спортивних травм 2

Кінцева мета ринопластики – поліпшити форму, розмір і симетрію носа, в той же час привівши його у відповідність гармонії з іншими рисами обличчя. Ніколи не пізно лікувати спортивні травми носа, а ринопластика дає можливість поліпшити як функціональні проблеми, так і зовнішній вигляд обличчя.