Гармонія-пластика в RinoHub

Гармонія між різними частинами особи – суть прекрасного зовнішнього вигляду людини! Ніс, підборіддя і вилиці – важливі деталі, які на відміну від інших частин визначають розмір, довжину і тривимірний вигляд обличчя.
Тим не менше, більшість клінік пластичної хірургії в Україні спеціалізуються або на ринопластику, або на контурах особи, і клієнтам доводиться робити окремі операції в різних клініках, що часто призводить до неприродним, незграбним і неврівноваженим формам. Що стосується контурів носа, очей і обличчя, то не тільки пластичні операції на кожному з них, а й їх рівновагу створюють природне, красиве обличчя.

Що таке гармонія-пластика в RinoHub?

Гармонія-пластика в RinoHub – Спеціальна група лікарів в RinoHub що складається з пластичних хірургів, отоларингологів, дерматологів і косметологів, підбирає для клієнта оптимальний набір процедур і операцій, використовуючи новітні методики, устаткування і препарати, для збереження індивідуальної краси людини і створити гармонійний естетичний баланс між різними частинами його особи.

Для нашої команди дуже важливий комплексний підхід до вирішення медичних, косметологічних та естетичних завдань в області гармонізації рис обличчя наших клієнтів. Якщо на первинній консультації у пластичного хірурга виявляється медична проблема з органами нюху то, перш за все, ставиться завдання позбавити клієнта від даної проблеми, адже вона може кардинально вплинути на виконання естетичної частини завдання.

Тільки в RinoHub ви зможете комплексно вирішити свої проблеми зі здоров’ям при цьому перетворивши своє обличчя не порушуючи природного чарівності.